Funkce

BIG Launcher je složitá aplikace se spoustou funkcí, které můžete nastavit tak, aby vyhovovaly Vašim potřebám.

Vaše nová domovská obrazovka

BIG Launcher nahrazuje uživatelské prostředí jakéhokoli telefonu nebo tabletu s Androidem 2.1 a vyšším. Byl vytvořen ve spolupráci se seniory a zrakově postiženými s ohledem na maximální čitelnost a jednoduchost použití.

Velké ikony

Velká tlačítka se používají jednoduše - stačí jeden dotyk, není zde prostor k chybám

Jednoduše použitelný telefon

V jednoduchém prostředí jsou dostupné všechny funkce Vašeho telefonu. Vše je přehledné. Velké texty a barevné ikony Vám pomáhají rozlišit jednotlivé položky.

Přehledná historie volání

Oblíbené kontakty si rychle vyberete v menu, nebo si je můžete umístit přímo na domovskou obrazovku. Projděte si historii volání a jednoduše zavolejte zpět nebo pošlete zprávu.


Velký editor SMS

SMS zprávy jsou seřazené v konverzacích, používají velké písmo a barevné odlišení. Jednoduše odpovězte na zprávy díky přehlednému SMS editoru. Napsat SMS nikdy nebylo jednodušší.

Upozornění přes celou obrazovku

Díky volitelnému upozornění na novou SMS můžete rychle odpovědět nebo zavolat zpět.

Rychle spouštějte aplikace

Vytvořte si velké ikony svých oblíbených aplikací, nebo jednoduše najděte tu správnou v seznamu aplikací s vyhledáváním. Naposledy spuštěné jsou na začátku seznamu. Na domovskou obrazovku můžete také umístit například odkaz na webovou stránku.

Schovejte nepotřebné aplikace

Abyste udrželi pořádek, schovejte aplikace které nechcete používat. To je užitečné k omezení přístupu k těmto aplikacím seniorům nebo dětem tak, aby se nemohli ztratit.


100% přístupný

Vysoce kontrastní barevná schemata a tři různé velikosti písma Vám umožní používat telefon bez brýlí. Další barevná témata jsou k dispozici ke stažení. Rozšířená podpora čtečky obrazovky Talkback umožňuje i nevidomým uživatelům jednoduché a komfortní užívání telefonu.

Alternativní ovládání

Celé prostředí lze ovládat fyzickou klávesnicí telefonu nebo rozhraním pro invalidní vozíky Tecla. To umožňuje chromým lidem komplexní a přesné ovládání chytrého telefonu bez toho, aby se dotýkali obrazovky.

Pro seniory i děti

Starší uživatelé ocení velké ukazatele baterie a signálu, přímé volání jejich oblíbených kontaktů a pro případy nouze tlačítko SOS s geolokační funkcí. Děti ocení barevná pozadí.

Ochrana heslem

Režim celé obrazovky a ochrana heslem pomáhají uživatelům v orientaci v telefonu a zabraňují jim smazat něco důležitého. To pro ně vytváří bezpečné uživatelské prostředí


Vyberte si funkce...

Nastavte si BIG Launcher tak, aby Vám vyhovoval - vytvořte si neomezené množství obrazovek s aplikacemi, kontakty, zástupci nebo widgety. Přepínejte se mezi nimi pohybem prstu, nebo je přiřaďte tlačítkům a tím vytvořte skupiny funkcí.

...a vyberte si téma

K přizpůsobení telefonu si můžete vybrat ze spousty stahovatelných barevných témat a sad ikon. Každá obrazovka může mít jiné pozadí.

A to není vše!

Nemůžete se rozhodnout, jestli je BIG Launcher to pravé pro Vás nebo člena Vaší rodiny?

Zkuste si ho zdarma!


Stáhnout nyní!
Pro všechny telefony a tablety s Androidem 2.1 a vyšším.
Vyzkoušejte bezplatnou verzi Podívejte se na ukázkové video
Podívejte se na témata a sady ikon

BIG Launcher je k dispozici v následujících jazycích: العربية, english, bahasa melayu, bahasa indonesia, български, česky, dansk, deutsch, ελληνικά, español, eesti, فارسی, français, galego, hrvatski, עברית, 한국어, हिन्दी, italiano, lietuvių, latviešu, magyar, nederlands, 日本語, norsk, português, português brasileiro, polski, русский, română, slovenčina, slovenščina, suomi, svenska, ภาษาไทย, tiếng việt, türkçe, 中文(简体字, 簡體字), ئۇيغۇرچه.

Richard, 48: “Přešel jsem z iPhonu na Android. Díky BIG Launcheru už na používání telefonu nepotřebuji brýle. Ani když potřebuji odpovědět na zprávu.”
Paul, 37: “BIG Launcher mi umožnil schovat nebezpečné aplikace před mými dětmi. Jsem odpovědný za jejich bezpečí. Ochrana heslem mi v tom dost pomáhá.”