תכונות

BIG Launcher הינו אפליקציה מורכבת שמכילה פונקציות רבות, הניתנות להתאמה עבור צרכיך.

מסך הבית החדש שלך

BIG Launcher מחליף את ממשק המשתמש של כל טלפון או טאבלט עם אנדרואיד 2.1 ומעלה. העיצוב מותאם עבור קשישים ולקויי ראיה תוך סיפוק קריאות מירבית ושימוש קל ופשוט.

אייקונים מוגדלים

כפתורים גדולים הינם קלים לשימוש – הם נשלטים באמצעות נגיעות בודדות, ולא משאירים מקום לטעויות.

טלפון קל לשימוש

גישה לכל הפונקציות של הטלפון באמצעות ממשק פשוט. ללא בלבול, וללא סיבוכים. טקסט גדול ואייקונים עם צבעים מוגדרים מסייעים לך להבחין בקלות בין הפריטים.

היסטוריית שיחות מאורגנת היטב

גישה מהירה לאנשי קשר מועדפים מהתפריט או על ידי הצבתם ישירות במסך הבית. דפדף בהיסטוריית השיחות והתקשר חזרה או השב בהודעה בקלות.


עורך SMS עם גופנים גדולים

הודעות SMS מסודרות על בסיס שיחות. שרשרת ההודעות מוצגת באמצעות גופן גדול וצבעים מוגדרים. השב בקלות לכל הודעה עם עורך ה-SMS הקל לשימוש. כתיבת הודעה מעולם לא הייתה פשוטה יותר.

התראות במסך מלא

אפשרות להתראות SMS במסך מלא המאפשרות חיוג חזרה או השבת הודעה במהירות.

הפעלה מהירה של כל האפליקציות שלך

השתמש בקיצורי דרך גדולים עבור היישומים הנפוצים ביותר שלך, או מצא אותם במהירות ברשימת הישומים עם חיפוש מיידי. היישומים אשר שומשו לאחרונה הינם בחלק העליון של הרשימה. קיצורי דרך כמו סימניות אינטרנט יכולים גם להיות ממוקמים במסך הבית.

הסתר ישומים לא רצויים

הסתר את היישומים שאינך משתמש בהם כדי לשמור על רשימת היישומים נקייה. שימושי להגביל כניסה ליישומים אשר תחת פיקוח הורים או כדי להגן מהמשתמשים ללכת לאיבוד בניווט.


100% נגיש

ערכות ניגוד צבעים גבוהות ושלושה גדלי גופנים שונים מאפשרות לך להשתמש בטלפון שלך בלי משקפים. ערכות צבע נוספות זמינות להורדה. תמיכה מורחבת לטוקבק מקריא המסך מאפשרת למשתמשים עיוורים להשתמש בטלפון שלהם בקלות ובביטחון.

שליטה אלטרנטיבית

כל הממשק יכול להישלט על ידי מקלדת חומרה או דרך ממשק כיסא גלגלים Tecla. מה שמאפשר למשתמשים עם שיתוק שליטה מלאה ומדויקת של הטלפון החכם ללא מגע במסך.

לקשישים או ילדים

אנשים מבוגרים אוהבים את הסוללה הגדולה ואותות האינדיקציה, חיוג ישיר של אנשי הקשר האהובים עליהם וכפתור SOS עם מיקום גיאוגרפי למקרי חירום. ילדים מעריכים רקעים צבעוניים.

הגנה באמצעות סיסמה

מצב מסך מלא והגנה בסיסמא מונע ממשתמשים ללכת לאיבוד או מחיקה של משהו חשוב מהטלפון. זה יוצר סביבה ניידת בטוחה לחלוטין.


בחר את התכונות...

התאמה אישית של  BIG Launcherכדי להתאים לצרכיך – הגדר מספר בלתי מוגבל של מסכים עם יישומים, אנשי קשר, קיצורי דרך או וידג'טים. החלק ביניהם או השתמש בכפתור כדי לקבץ פונקציות דומות.

...ובחר ערכת נושא

אתה יכול לבחור בין ערכות נושא ויזואליות רבות וחבילות סמלים כדי להתאים אישית את הטלפון שלך. כמו כן, כל מסך יכול להיות עם רקע אחר.


BIG Launcherזמין בשפות הבאות: العربية, english, bahasa melayu, bahasa indonesia, български, česky, dansk, deutsch, ελληνικά, español, eesti, فارسی, français, galego, hrvatski, עברית, 한국어, हिन्दी, italiano, lietuvių, latviešu, magyar, nederlands, 日本語, norsk, português, português brasileiro, polski, русский, română, slovenčina, slovenščina, suomi, svenska, ภาษาไทย, tiếng việt, türkçe, 中文(简体字, 簡體字), ئۇيغۇرچه.

ריצ'רד, 48: " עברתי מאייפון לאנדרואיד. תודות ל BIG Launcher אני לא צריך משקפיים יותר כדי להשתמש בטלפון. אין לי צורך לשים אותם כדי להגיב להודעה."
פול, 37: "עם BIG Launcher, אני יכולתי להסתיר את כל היישומים  המסוכנים מהילדים שלי. זו האחריות שלי לשמור עליהם בטוחים. הגנת סיסמה ממש עוזרת בזה."