Funkcje

BIG Launcher jest kompleksową aplikacją napakowaną funkcjami, które mogą być skonfigurowane tak aby sprostać Twoim potrzebom.

Twój nowy ekran startowy

BIG Launcher zastępuje powszechny interfejs użytkownika na każdym telefonie z Androidem 2.1 lub nowszym. Został zaprojektowany dla czytelności i łatwego użytkowania. Jest kontrolowany przez pojedyncze dotknięcia – żadnego przesuwania, żadnych długich wciśnięć.

Powiększone ikony

Duże przyciski są łatwe w obsłudze - są kontrolowane przez pojedyńcze dotknięcia, nie pozostawiając miejsca na pomyłki.

Łatwo do użytkowania telefon

Uzyskaj dostęp do wszystkich opcji telefonu poprzez prosty interfejs. Bez zakłopotania, bez komplikacji. Duża czcionka i i kolorowe znaczniki pomogą Tobie łatwo rozróżniać poszczególne elementy.

Bardzo przejrzysta historia połączeń

Uzyskaj dostęp do ulubionych kontaktów z menu albo ustawiając je bezpośrednio na ekranie startowym. Nawiguj pomiędzy historią połączeń i łatwo oddzwoń albo odpowiedz wiadomością tekstową.


Edytor wiadomości SMS z dużą czcionką

Wiadomości SMS są posortowane jako konwersacje. Duża czcionka i kolorowe znaczniki są używane do wyświetlania tematu wiadomości. Odpisz łatwo na dowolną wiadomością łatwym w użytkowaniu edytorem SMS-ów. Pisanie wiadomości nigdy nie było tak proste.

Powiadomienia na pełnym ekranie

Opcjonalne powiadomienia o nowym SMS-ie na całym ekranie pozwalają na szybkie oddzwonienie albo odpisanie na wiadomość.

Szybko uruchamiaj swoje wszystkie aplikacje

Przypisz duże skróty swoim najczęściej używanym aplikacjom albo znajdź je szybko na liście aplikacji z błyskawicznym wyszukiwaniem. Ostatnio używane aplikacje są na szczycie listy. Skróty takie jak zakładki internetowe mogą również być umiejscowione na ekranie startowym.

Ukryj niechciane aplikacje

Ukryj aplikacje których nie chcesz używać aby zachować swoją listę aplikacji przejrzystą. Przydatne do ograniczenia aplikacji jako ochrona rodzicielska albo do zabezpieczenia użytkownika przed zgubieniem się w obsłudze.


W 100% przejrzysty

Wysoko kontrastowe schematy kolorów i trzy różne formaty czcionki pozwalają na korzystanie z telefonu bez okularów. Dodatkowe motywy kolorystyczne dostępne do ściągnięcia. Rozszerzone wsparcie dla czytnika ekranowego Talkbacka pozwala na korzystanie z telefonu użytkownikom niewidomym z łatwością i dużą pewnością.

Alternatywne sterowanie

Cały interfejs może być również kontrolowany przez zewnętrzną klawiaturę albo przez interfejs wózka Tecla. Pozwala to osobom sparaliżowanym na pełne i precyzyjne kontrolowanie smartfonu, bez dotykania ekranu.

Dla starszych i dla dzieci

Starsi ludzie pokochają duże znaczniki baterii i sygnału, bezpośrednie wybieranie i spis ulubionych kontaktów oraz przycisk SOS z geolokalizacją w obliżu niebezpieczeństwa. Dzieciom spodobają się kolorowe tła.

Ochrona hasłem

Tryb pełnego ekranu oraz ochrona hasłem zapobiega użytkownika przez zagubieniem się albo usunięciem czegoś ważnego z telefonu. Tworzy to całkowicie bezpieczne środowisko mobilne.


Wybierz funkcje…

Skonfiguruj BIG Launchera łatwo aby sprostać swoim wymaganiom – ustaw nielimitowaną ilość ekranów z aplikacjami, kontaktami, skrótami albo widgetami. Przesuwaj palcem pomiędzy nimi albo używaj przycisków aby grupować powiązane funkcje.

…i wybierz motyw

Możesz wybrać pomiędzy wieloma dostępnymi do pobrania motywami wizualnymi oraz paczkami ikon aby dostosować swój telefon. Także każdy ekran może posiadać inne tło.

A jest tego więcej!

Nie możesz się zdecydować czy BIG Launcher jest właściwym wyborem dla Ciebie albo Twojej rodziny?

Po prostu przetestuj go za darmo!


Pobierz teraz!
Dla wszystkich telefonów i tabletów z Androidem 2.1 lub nowszym.
Przetestuj darmową wersję demonstracyjną Oglądnij demonstracyjne wideo
Zobacz motywy i paczki ikon

BIG Launcher jest dostępny w następujących językach: العربية, english, bahasa melayu, bahasa indonesia, български, česky, dansk, deutsch, ελληνικά, español, eesti, فارسی, français, galego, hrvatski, עברית, 한국어, हिन्दी, italiano, lietuvių, latviešu, magyar, nederlands, 日本語, norsk, português, português brasileiro, polski, русский, română, slovenčina, slovenščina, suomi, svenska, ภาษาไทย, tiếng việt, türkçe, 中文(简体字, 簡體字), ئۇيغۇرچه.

Richard, 48: “Przerzuciłem się z iPhone na Androida. Dzięki BIG Launcherowi nie potrzebuję już okularów aby używać mojego telefonu. Nie ma potrzeby ich zakładać podczas pisania wiadomości.
Paul, 37: “Z BIG Launcherem byłem w stanie ukryć wszystkie niebezpieczne aplikacje przed moimi dziećmi. Moim zadaniem jest zapewnienie im bezpieczeństwa. Ochrona hasłem jest naprawdę przydatna do tego celu.”