Pomoc i podręcznik użytkownika

Chcesz wydobyć jak najwięcej z BIG Launcher? Utknąłeś w ustawieniach? W takim razie ta strona jest dla Ciebie!

Podręcznik użytkownika BIG Launcher

Przeczytaj podręcznik użytkownika (tylko po angielsku) Pobierz podręcznik użytkownika jako plik PDF

Najczęściej zadawane pytania (FAQ):

Jak ustawić BIG Launchera jako domyślny launcher?

Kiedy wciskasz przycisk domowy po instalacji, zostanie Ci zaoferowany wybór spośród zainstalowanych launcherów i możesz zaznaczyć opcję „użyj domyślnego”. Kiedy nie możesz zobaczyć tego okna, musisz wyczyścić domyślne ustawienia z Twojego obecnego launchera – wciśnij przycisk menu, idź do Ustawienia systemowe / Aplikacje/ Zarządzaj aplikacjami, znajdź swój obecny launcher, dotknij go, a następnie dotknij przycisk „Wyczyść domyślne”. Po tym, kiedy wciśniesz przycisk domowy, możesz wybrać inny launcher z menu.

 

Alternatywnie, możesz spróbować użyć aplikacji Home Manager.

Co jeśli ta metoda nie działa i jestem zmuszony wybrać launcher po zrestartowaniu telefonu?

Jest pewien bug w Androidzie 4.1, 4.1.1 i 4.1.2 (Jelly Bean), który powoduje że system nie zapamiętuje BIG Launchera jako domyślnego launchera po zrestartowaniu urządzenia. Aby rozwiązać ten problem, prosimy użyj aplikacji Jelly Bean Launcher Loader.

Jak wrócić do mojego starego launchera?

Możesz zresetować domyślne ustawienia launchera w menu ustawień. Jeśli to nie zadziała, wciśnij przycisk menu, idź do Ustawienia systemowe / Aplikacje / Zarządzaj aplikacjami. Następnie znajdź BIG Launchera na liście, dotknij go, a potem dotknij przycisk „Wyczyść domyślne”. Po tym, kiedy wciśniesz przycisk domowy, możesz wybrać inny launcher z menu.

Jak ustawić wiele ekranów?

Możesz ustawić wiele ekranów w ustawieniach. Musisz połączyć swoje nowo utworzone ekrany z istniejącymi przyciskami, w innym przypadku nie będziesz mógł uzyskać dostępu do nich. Możesz też włączyć opcję przesuwania palcem pomiędzy ekranami w ustawieniach. Przeczytaj podręcznik użytkownika aby poznać więcej szczegółów.

Jak mogę usunąć wiadomość / kontakt / logi połączeń?

W związku ze względami bezpieczeństwa, usuwanie jest domyślnie zablokowane. Możesz odblokować możliwość usuwania poszczególnych elementów w odpowiedniej sekcji w ustawieniach. Przeczytaj podręcznik użytkownika w celu poznania szczegółów.

Jak ustawić alarm?

Kliknij na zegar lub datę. Jeśli jakikolwiek alarm jest ustawiony, ikona dzwonka jest wyświetlana obok zegara.

Jakie są róźnice między pełną wersją a darmową wersją demonstracyjną?

Darmowa wersja BIG Launchera zawiera następujące ograniczenia:
- możesz dostosować jedynie prawą kolumnę przycisków
- ustawienie tylko 5 dodatkowych ekranów jest możliwe
- tylko 5 ostatnich zdarzeń w dzienniku połączeń jest widocznych
- tylko 5 ostatnich tematów wiadomości jest widocznych
- tylko 20 SMS-ów może być napisanych i wysłanych
- ochrona hasłem i konfiguracja oraz opcje są niemożliwe


Zobacz historię wersji tutaj: BIG Launcher dziennik zmian

Josh, 27: “Jestem zmęczony testowaniem tych wszystkich launcherów, wszystkie wyglądają tak samo. BIG Launcher jest czymś zupełnie innym. I na dodatek bardzo skutecznym.”
John, 49:” 50% ludzi powyżej 40 roku życia cierpi na dalekowzroczność i potrzebuje okularów do czytania. BIG Launcher jest świetnym i prostym rozwiązaniem na ich problemy.”