Funkcie

BIG Launcher je zložitá aplikácia s množstvom funkcií, ktoré môžete nastaviť tak, aby vyhovovali Vašim potrebám.

Vaša nová domovská obrazovka

BIG Launcher nahradzuje užívateľské prostredie akéhokoľvek telefónu alebo tabletu s Androidom 2.1 a vyššou verziou. Bol vytvorený v spolupráci so seniormi a zrakovo postihnutými s ohľadom na maximálnu čitateľnosť a jednoduchosť použitia.

Veľké ikony

Veľké tlačidlá sa používajú jednoduchšie - stačí jeden dotyk, tu nie je priestor na chyby

Jednoduchšie používateľný telefón

V jednoduchom prostredí sú dostupné všetky funkcie Vášho telefónu. Všetko je prehľadné. Veľké texty a farebné ikony Vám pomáhajú rozlíšiť jednotlivé položky.

Prehľadná história volaní

Obľúbené kontakty si rýchlo vyberiete v menu, alebo si ich môžete umiestniť priamo na domovskú obrazovku. Prejdete si históriu volaní a jednoducho zavolajte späť alebo pošlite správu.


Veľký editor SMS

SMS správy sú zoradené v konverzáciách, používajú veľké písmo a farebné ollíšenie. Jednoducho odpovedzte na správy vďaka prehľadnému SMS editoru. Napísať SMS nikdy nebolo jednoduchšie.

Upozornenie cez celú obrazovku

Vďaka voliteľnému upozorneniu na novú SMS môžete rýchlo odpovedať alebo zavolať späť.

Rýchle spustenie aplikácie

Vytvorte si veľké ikony svojich obľúbených aplikácií, alebo jednoducho nájdite tú správnu v zozname aplikacií s vyhľadávyním. Naposledy spustené sú na začiatku zoznamu. Na domovskú obrazovku môžete taktiež umiestniť napríklad odkaz na webovú stránku.

Skryte nepotrebné aplikácie

Aby ste mali prehlad a poriadok, skryte aplikácie, ktoré nechcete používať. To je užitočné pre obmedzenie prístupu k týmto aplikáciám seniorom alebo deťom tak, aby sa nemohli stratiť.


100% prístupný

Vysoko kontrastné farebné schémy a tri rôzne veľkosti písma Vám umožnia používať telefón bez dioptrických okuliarov. Ďalšie farebné témy sú k dispozíci na stiahnutie. Rozšírená podpora čítačky obrazovky Talkback umožňuje i nevidiacim uživateľom jednoduché a konformné požívanie telefónu.

Alternatívne ovládanie

Celé prostredie je možné ovládať fyzickou klávesnicou telefónu alebo rozhraním pre invalidné vozíky Tecla. To umožňuje imobilným ľuďom komplexné a presné ovládanie smartfonu bez toho, aby sa dotýkali obrazovky.

Pre seniorov a deti

Starší užívatelia ocenia veľké indikátory batérie a signálu, priame volania na ich obľúbené kontakty a pre prípady núdze tlačidlo SOS s geolokačnou funkciounalitou. Deti ocenia farebné pozadia.

Ochrana heslom

Režim celej obrazovky a ochrana heslom pomáhajú užívateľom orientáciu v telefóne a zabraňujú im zmazať niečo dôležité. To pre nich vytvára bezpečné užívateľské prostredie.


Vyberte si funkcie

Nastavte si BIG Launcher tak, aby Vám vyhovoval - vytvorte si neobmezené množstvo obrazoviek s aplikáciami, kontaktmi, zástupcami alebo widgetmi. Prepínajte sa medzi nimi pohybom prstov, alebo ich priraďte tlačidlom a tým vytvorte skupiny funkcií.

...a vyberte si tému

Na prispôsobenie telefónu si môžete vybrať z množstva sťahovateľných farebných tém a sád ikoniek. Každá obrazovka môže mať iné pozadie.

A to nie je všetko!

Nemôžete sa rozhodnúť, či je BIG Launcher to pravé pre Vás alebo člena Vašej rodiny?

Vyskúšajte ho zdarma!


Stiahnuť teraz!
Pre všetky telefóny a tablety s Androidom 2.1 a vyšším.
Vyskúšajte bezplatnú verziu Pozrite si ukážkové video
Prezrite si témy a sady ikoniek

BIG Launcher je k dispozícii v nasledovných jazykoch: العربية, english, bahasa melayu, bahasa indonesia, български, česky, dansk, deutsch, ελληνικά, español, eesti, فارسی, français, galego, hrvatski, עברית, 한국어, हिन्दी, italiano, lietuvių, latviešu, magyar, nederlands, 日本語, norsk, português, português brasileiro, polski, русский, română, slovenčina, slovenščina, suomi, svenska, ภาษาไทย, tiếng việt, türkçe, 中文(简体字, 簡體字), ئۇيغۇرچه.

Richard, 48: “Prešiel som z iPhonu na Android. Vďaka BIG Launcheru už pri používaní telefónu nepotrebujem okuliare. Ani keď chcem odpovedať na správu.”
Paul, 37: “BIG Launcher mi umožnil schovať nebezpečné aplikácie pred mojimi deťmi. Som zodpovedný za ich bezpečie. Ochrana heslom mi v tom dostatočne pomáha.”