Nápoveda a manuál

Chcete využívať BIG Launcher naplno? Stratili ste sa v Nastaveniach? Potom je táto stránka pre Vás!

BIG Launcher užívateľský manuál

Prečítať si užívateľský manuál online (len anglicky) Stiahuť užívateľský manuál ako súbor PDF

Často kladené otázky FAQ

Ako nastavím BIG Launcher ako predvolený launcher?

Keď po inštalácii stlačíte tlačidlo Home, bude vám ponúknutý zoznam inštalovaných launcherov, v ktorom môžete zaškrtnúť voľbu 'použiť ako predvolený'. Pokiaľ sa tento dialóg neobjaví, musíte zrušiť predvolené nastavenia svojho doterajšieho launcheru - stlačíte tlačidlo Menu, choďte do Systémového nastavenia / Aplikácie / správa aplikacií, nájdete svôj doterajší launcher, kliknite naň a stlačte tlačidlo 'vymazať doterajšie'. Potom keď stlačíte tlačidlo Home, objaví sa menu, kde si môžete vybrať zo všetkých inštalovaných launcherov.

 

Prípadne môžete skúsiť použíť aplikáciu Home Manager.

Čo ak to nefunguje a po reštarte telefónu musíme vybrať launcher znovu?

V Androide 4.1, 4.1.1 a 4.1.2 (Jelly Bean) je chyba, ktorá spôsobuje, že si systém nepamätá nastavenie BIG Launcheru ako predvoleného launcheru. Na vyrešenie tohto problému prosím použite aplikáciu Jelly Bean Launcher Loader.

Ako se vrátim k svojmu pôvodnému launcheru?

Nastavenie implicitného launcheru je možné resetovať v dialógu nastavení. Pokiaľ táto voľba nefunguje, stlačte tlačidlo Menu, choďte do Systémového nastavenia / Aplikácie / Správa aplikacií, nájdete v tomto zozname BIG Launcher, kliknite naň a stlačte tlačidlo 'vymazať predvolené'. Potom keď stlačíte tlačidlo Home, objaví sa menu, kde si môžete vybrať zo všetkých inštalovaných launcherov.

Ako nastaviť viac obrazoviek?

Viac obrazoviek môžete vytvoriť v ponuke Nastavenia. Musíte ale prepojiť Vaše novo vytvorené obrazovky s doterajšimi tlačitlami, inak k nim nemáte prístup. Alebo môžete zapnúť v Nastaveniach funkciu pre posúvanie prstom medzi obrazovkami. Pre viac informacií si prosím prečítajte užívateľský manuál.

Ako vymažem správu / kontakt / položku vo výpisoch z hovorov?

Z bezpečnostných dôvodov je mazanie štandardne zakázané. Môžete ho povoliť v príslušných častiach ponuky Nastavenia. Pre viac informácií si prosím prečítajte užívateľský manuál.

Ako nastavím budík?

Kliknite na hodiny alebo dátum. Pokiaľ je niektorý budík aktívny, zobrazí sa vedľa hodín ikona zvončeka.

Aký je rozdiel medzi plnou verziou a bezplatnou demoverziou?

Bezplatná demoverzia BIG Launcheru má nasledovné obmedzenia:
- môžete nastavovať len pravý stĺpec tlačidiel
- je možné vytvoriť len 5 obrazoviek
- je vidieť len 5 posledných položiek histórie volaní
- je vidieť len 5 posledných SMS konverzácií
- je možné odoslať len 20 SMS
- nie je možné použiť zabezpečenie nastavenia heslom


Pozrite sa na históriu verzií: BIG Launcher changelog

Josh, 27: “Už ma unavuje skúšanie rôznych launcherov, všetky vyzerajú rovnako. BIG Launcher je iný. A ešte je aj efektívny.”
John, 49: “50% ľudí nad 40 rokov trpí ďalekozrakosťou a potrebuje okuliare na čítanie. BIG Launcher je jednoduché a účinné riešenie ich problémov.”