עזרה ומדריך למשתמש

אתה רוצה להפיק את המירב מBIG Launcher? אתה תקוע בהעדפות? אז דף זה הוא בשבילך!

מדריך המשתמש לBIG Launcher

קרא את מדריך המשתמש באינטרנט (אנגלית בלבד) הורד את קובץ הPDF של מדריך המשתמש

שאלות ותשובות נפוצות

איך אני מגדיר את BIG Launcher כברירת מחדל?

כשאתה לוחץ על כפתור הבית לאחר ההתקנה, תוצע לך האפשרות לבחור מהלאונצ’רים המותקנים ותוכל לסמן את ״השתמש כברירת מחדל״. אם אינך רואה דיאלוג זה, עליך לרוקן את ברירת המחדל שלך – לחץ על כפתור התפריט, לך להגדרות מערכת / יישומים / נהל יישומים, מצא את הלאונצ’ר הנוכחי שלך, לחץ עליו ואז לחץ על ״נקה ברירות מחדל״. לאחר מכן, כשאתה לוחץ על כפתור הבית, תוכל לבחור את הלאונצ’ר החדש מהתפריט.

 

לחילופין, אתה יכול לנסות להשתמש ביישום Home Manager.

אם זה לא יעבוד ואני אצטרך לבחור מפעיל אחרי הפעלה מחדש של הטלפון?

קיים באג באנדרואיד 4.1, 4.1.1 וב4.1.2 (ג'לי בין), אשר גורם למערכת לא לזכור את  BIG Launcherכמפעיל ברירת המחדל לאחר הפעלה מחודשת של המכשיר. כדי לפתור זאת, אנא השתמש ביישום המפעיל של ג'לי בין.

איך אני יכול לשחזר את המפעיל הקודם שלי?

תוכל לאפס את הלאונצ’ר ברירת המחדל שלך בהגדרות. כשאתה לוחץ על כפתור הבית לאחר ההתקנה, תוצע לך האפשרות לבחור מהלאונצ’רים המותקנים ותוכל לסמן את ״השתמש כברירת מחדל״. אם אינך רואה דיאלוג זה, עליך לרוקן את ברירת המחדל שלך – לחץ על כפתור התפריט, לך להגדרות מערכת / יישומים / נהל יישומים, מצא את הלאונצ’ר הנוכחי שלך, לחץ עליו ואז לחץ על ״נקה ברירות מחדל״. לאחר מכן, כשאתה לוחץ על כפתור הבית, תוכל לבחור את הלאונצ’ר החדש מהתפריט.

איך אני מגדיר ריבוי מסכים?

אתה יכול להגדיר ריבוי מסכים בתפריט ההעדפות. אתה צריך לקשר בין המסכים החדשים שיצרת לכפתורים הקיימים, אחרת לא תוכל להיכנס דרכם. או, אתה יכול לבחור את האפשרות של החלקה בין מסכים בתפריט ההעדפות. אנא קרא את המדריך למשתמש למידע נוסף.

איך אני מוחק הודעה איש קשר פריט יומן שיחות?

עקב סיבות אבטחה, מחיקה מושבתת כברירת מחדל. אתה יכול לאפשר מחיקה של פריטים ספציפיים בסעיפים המתאימים בהעדפות. אנא קרא את המדריך למשתמש למידע נוסף.

איך אני מגדיר התראה?

לחץ על השעון או התאריך. אם שעון מעורר מופעל, סמל הפעמון יימצא ליד השעון.

מה ההבדל בין הגרסה המלאה וגרסת ההדגמה החינמית?

בגרסת ההדגמה של  BIG Launcher יש את המגבלות הבאות:
-ניתן להגדיר רק את העמודה הימינית של הכפתורים
-ניתן להוסיף 5 מסכים נוספים
-רק 5 פריטים אחרונים ביומן השיחות נראים
-רק 5 הודעות אחרונות נראים
-רק 20 הודעות SMS ניתנים לכתיבה ושליחה
-הגנת סיסמה להגדרות ולהעדפות לא אפשרית


צפה בהיסטוריית הגרסאות כאן:  BIG Launcher changelog

ג'וש, 27: "אני עייף מלנסות את כל המשגרים הללו, כולם נראים דומים.  BIG Launcherהוא משהו שונה לחלוטין. והוא שימושי במיוחד."
ג'ון, 49: "50% מהאנשים מעל גיל 40 סובלים מקוצר ראיה והם זקוקים למשקפי קריאה.  BIG Launcher זה פתרון פשוט ונהדר לבעיה שלהם."