Abi ja Kasutusjuhend

Kas sa soovid BIG Launcherist maksimumi saada? Kas oled kinni Eelistustes? See leht on sulle!

KKK - Korduma Kippuvad Küsimused


Kuidas ma BIG Launcheri vaikesüsteemiks määran?

Pärast installimist Avakuva nuppu vajutades, saad sa valida vaike süsteem kõigist saada olevates. Veendu, et sa valid 'Use default (vaikimisi)' või ‘Always (alati)’ valikut. Kui seda menüüd ei teki, tuleb sul seda käsitsi teha - vajuta Menüü nuppu, mine Süsteemi sätted » Rakendused » Vaikerakendused » Avakuva ja vali “BIG Launcher”.

Kuidas ma vana süsteemi tagasi saan?

Sa saad taastada vaikesüsteemi Eelistustes. Kui see ei tööta, vajuta Menüü nuppu, mine Süsteemi sätted » Rakendused » Vaikerakendused » Avakuva.

Ma olen varasemalt ostnud BIG Launcheri ning nüüd on mul vaid tasuta versioon. Kuidas ma oma litsentsi taastan?

Saada meile oma ostu number (emaili arvest, mille sa said peale ostu sooritamist) ja oma email aadress, mida sa ostul kasutasid ning me aitame sul taastada su litsentsi tasuta kõigilel BIG Apps Suite rakendustele.

Miks BIG Launcher kolmeks eraldi rakenduseks jagatud on?

9. märtsil 2019. aastal, tutvustati uus Lubade Poliitikat, mis rakendub kõigile Google Play Store rakendustele. Sellest ajast peale, ei saanud BIG Launcher (süsteemina) enam ligipääsu SMS sõnumitele ja telefonikõnedele, kuna need load olid ainult rakendustel, milles on need vajalikud nende põhifunktsioonide jaoks - selline süsteem mitte. Järgimaks neid reegleid, eemaldasime me need funktsioonid BIG Launcheri rakendusest ning lisasime eraldiseisvatesse rakendustesse - BIG Phone ja BIG SMS. Need tuleb eraldi alla laadida ja installida.

Kuidas ma saan BIG Launcheris mitu ekraani üles seada?

Mitmikekraanid saab üles seade Eelistuste menüüs. Sa pead enda uued ekraanid olemasolevate nuppudega siduma, vastasel juhul ei pääse sa neile ligi. Või sa saad ka sisse lülitada võimaluse sõrmega ühelt ekraanilt teisele tõmmata Eelistuste menüüs. Palun loe lisainfo jaoks Kasutusjuhendit.

Kuidas ma sõnumi/kontakti/kõnelogi kirjet kustutada saan?

Turvalisusega seotud põhjustel on kustutamine vaikimisi keelatud. Valikuliste asjade kustutamise saab siiski Eelistustes sisse lülitada. Palun loe lisainfo jaoks Kasutusjuhendit.

Sissetuleval kõnel pole helinat.

Mine Eelistused » Telefon ja luba “Parandus: helin puudub” valik. Kui see ei aita, siis kirjuta meile contact@biglauncher.com.

SMS sõnumid ei saabu.

Mine Eelistused » Sõnumid ja luba “Parandus: alternatiivne SMS-i vastuvõtja” valik. Kui see ei aita, siis kirjuta meile contact@biglauncher.com.

Kuidas vilkuv nupp sisse lülitada teistes äppides nagu Whatsapp, Gmail, Facebook Messanger, jne?

Sisselülitatuna vilgub iga teate loonud kolmanda osapoole rakendus mille otsetee on seotud BIG Launcheri nuppudega senikaua, kuni sa selle avad. Selle funktsiooni sisselülitamiseks mine Eelistused » Ekraanide valikud ja luba “Vilkuv nupp, kui äpp näitab teavitust”. Järgneval ekraanil luba Teadete ligipääs BIG Launcherile.

Kuidas SMS-i teate heli sisse või välja lülitada?

Mine Süsteemisätted » Rakendused. Leia “BIG SMS vanuritele” äpp, vali see ning vali “Teavitused” järgmiselt ekraanilt. 

Kuidas alarmi üles seada?

Vajuta kellale või kuupäevale avakuval. Kui ükski alarm on seatud, siis ilmub kella kõrvale kellukese ikoon. Sa saad valida erineva alarmi rakendust BIG Launcheri nupu süsteemist

Millised on BIG Apps Suite tasuta versioonide limiidid?

BIG Launcheri tasuta versiooni limiidid
- sa saad ainult parema veeru nuppe enda järgi kohandada
- lubatud vaid 5 lisakuva
- sätete ja eelistuste salasõnaga kaitse pole saadaval
- aegajalt tuleb ette teade, mis tuletab meelde, et võiksite täisversiooni osta


BIG Phone tasuta versiooni limiidid
- ainult 5 viimast kirjet on kõnelogis nähtaval
- klahvid on kõne ajal välja lülitatud


BIG SMS tasuta versiooni limiidid
- ainult 5 viimast sõnumit on nähtaval
- pärast 20 SMS-i saada sõnum biglauncher.com käib kaasas iga SMS-iga


See the version history here: BIG Launcher changelog


Josh, 27: "I’m tired of trying all those launchers, they all look the same. BIG Launcher is something completely different. And it is very effective."
John, 49: "50% of people over 40 years old suffer from hyperopia and they need glasses for reading. BIG Launcher is a great and simple solution for their problem."