Nápověda a manuál

Chcete využít BIG Launcher naplno? Ztratili jste se v Nastavení? Pak je tato stránka pro Vás!

BIG Launcher uživatelský manuál

Přečíst si uživatelský manuál online (pouze anglicky) Stáhnout uživatelský manuál jako soubor PDF

Často kladené otázky

Jak nastavím BIG Launcher jako výchozí launcher?

Když po instalaci stisknete tlačítko Home, bude vám nabídnut seznam instalovaných launcherů, ve kterém můžete zaškrtnout volbu 'použít jako výchozí'. Pokud se tento dialog neobjeví, musíte zrušit výchozí nastavení svého stávajícího launcheru - stiskněte tlačítko Menu, běžte do Systémového nastavení / Aplikace / správa aplikací, najděte svůj stávající launcher, klikněte na něj a stiskněte tlačítko 'vymazat výchozí'. Pak když zmáčknete tlačítko Home, objeví se menu, kde si můžete vybrat ze všech instalovaných launcherů.

 

Případně můžete zkusit použít aplikace Home Manager.

Co když to nefunguje a po restartu telefonu musím vybrat launcher znovu?

V Androidu 4.1, 4.1.1 a 4.1.2 (Jelly Bean) je chyba, která způsobuje, že si systém nepamatuje nastavení BIG Launcheru jako výchozího launcheru. K vyřešení tohoto problému prosím použijte aplikaci Jelly Bean Launcher Loader.

Jak se vrátím ke svému původnímu launcheru?

Nastavení implicitního launcheru lze resetovat v dialogu nastavení. Pokud tato volba nefunguje, stiskněte tlačítko Menu, běžte do Systémového nastavení / Aplikace / Správa aplikací, najděte v tomto seznamu BIG Launcher, klikněte na něj a stiskněte tlačítko 'vymazat výchozí'. Pak když zmáčknete tlačítko Home, objeví se menu, kde si můžete vybrat ze všech instalovaných launcherů.

Jak nastavit více obrazovek?

Více obrazovek můžete vytvořit v nabídce Nastavení. Musíte ale propojit Vaše nově vytvořené obrazovky se stávajícími tlačítky, jinak k nim nemůžete přistoupit. Nebo můžete zapnout v Nastavení funkci pro posouvání prstem mezi obrazovkami. Pro více informací si prosím přečtěte uživatelský manuál.

Jak smažu zprávu / kontakt / položku ve výpisu hovorů?

Z bezpečnostních důvodů je mázání standardně zakázáno. Můžete ho povolit v příslušných částech nabídky nastavení. Pro více informací si prosím přečtěte uživatelský manuál.

Jak nastavím budík?

Klikněte na hodiny nebo datum. Pokud je nějaký budík aktivní, zobrazí se vedle hodin ikona zvonečku.

Jaký je rozdíl mezi plnou verzí a bezplatnou demoverzí?

Bezplatná demoverze BIG Launcheru má následující omezení:
- můžete nastavovat pouze pravý sloupec tlačítek
- lze vytvořit pouze 5 obrazovek
- je vidět pouze 5 posledních položek historie volání
- je vidět pouze 5 posledních SMS konverzací
- lze odeslat pouze 20 SMS
- nelze použít zabezpečení nastavení heslem


Podívejte se na historii verzí: BIG Launcher changelog

Josh, 27: “Už mě unavuje zkoušení různých launcherů, všechny vypadají stejně. BIG Launcher je něco úplně jíného. A je efektivní.”
John, 49: “50% lidí nad 40 let trpí dalekozrakostí a potřebují brýle na čtení. BIG Launcher je jednoduché a účinné řešení jejich problémů.”